Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421
Načítání… |
Změny v rozvrhu pondělí 29. 4.
Nepřítomné třídy |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
EP1 |
|
|
|
Akc |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ET1 |
|
|
|
Akc |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IT1 |
|
|
|
Akc |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ME1 |
|
|
|
Akc |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ME3 |
Odpx |
Odpx |
Odpx |
Odpx |
Odpx |
Odpx |
Odpx |
Odpx |
Odpx |
Odpx |
|
|
|
|
|
MP1 |
|
|
|
Akc |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MP3 |
Odpx |
Odpx |
Odpx |
Odpx |
Odpx |
Odpx |
Odpx |
Odpx |
Odpx |
Odpx |
|
|
|
|
|
SG1 |
|
|
|
Akc |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VOŠ2 |
Odpx |
Odpx |
Odpx |
Odpx |
Odpx |
Odpx |
Odpx |
Odpx |
Odpx |
Odpx |
|
|
|
|
|
Nepřítomní učitelé |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
Gottwald Michal |
|
.. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroš Jaroslav |
|
|
|
.. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liška Jaroslav |
|
|
|
- |
- |
.. |
.. |
.. |
|
|
|
|
|
|
|
Macillisová Pavla |
|
|
|
.. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mašková Michaela |
|
.. |
- |
.. |
T107 |
T192 |
- |
- |
- |
|
|
|
|
|
|
Matoušek Jiří |
|
|
|
.. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Peterková Šárka |
|
|
T211 |
T201 |
T201 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ratzková Miluše |
|
|
|
.. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špinglová Libuše |
|
|
|
.. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žilavá Kateřina |
|
|
|
.. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Místnosti mimo provoz |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
AU |
|
|
Absc |
Absc |
Absc |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
C127 |
|
Absc |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Změny v rozvrzích učitelů |
Blafková Marie |
7 |
přesun <<
|
TSP |
EP1 |
C310 |
z 8. hod |
|
Dvořáková Ivana |
3 |
spojeno
(T194)
|
MS |
ME4 (MSAe)+ |
D201 |
|
4 |
spojeno
(T194)
|
MS |
ME4 (MSAe)+ |
D201 |
|
|
Geppert Svatopluk Jakob |
2 |
spojeno
(T194)
|
Aj |
IT1 (AJA) |
D213 |
|
|
Hospodářský Miroslav Václav |
5 |
přesun <<
|
AU |
ME4 (PxB) |
C55b |
z 9. hod |
6 |
přesun <<
|
AU |
ME4 (PxB) |
C55b |
z 8. hod |
|
Jaroš Jaroslav |
3. hodObecný pedagogický dohled |
|
Liška Jaroslav |
|
Macillisová Pavla |
3. hodObecný pedagogický dohled |
|
Matoušek Jiří |
3. hodObecný pedagogický dohled |
|
Ratzková Miluše |
3. hodObecný pedagogický dohled |
|
Roubal Jiří |
2 |
změna
|
LA |
VOŠ1 |
C227 |
|
3 |
změna
|
LA |
VOŠ1 |
C227 |
|
4 |
supl.
(T136)
|
MA |
VOŠ1 |
C227 |
za odpadlou |
|
Salzman Alexej |
5 |
přesun <<
|
MD |
ME4 (PxA) |
C111 |
z 9. hod |
6 |
přesun <<
|
MD |
ME4 (PxA) |
C111 |
z 8. hod |
|
Špinglová Libuše |
3. hodObecný pedagogický dohled |
|
Tůma Stanislav |
5 |
supl.
(T136)
|
US |
VOŠ1 |
D302 |
za odpadlou |
|
Žilavá Kateřina |
3. hodObecný pedagogický dohled |
|
Změny v rozvrzích tříd |
EP1 |
7 |
TSP |
|
C310 |
přesun << |
T120 |
z 8. hod |
8 |
TSP |
|
|
přesun >> |
|
na 29.4. 7. hod |
3. hod Akce škola |
|
EP3 |
|
EP4 |
3 |
MS |
MSAe |
D201 |
spojí |
T201 |
(T194) |
4 |
MS |
MSAe |
D201 |
spojí |
T201 |
(T194) |
|
ET1 |
skup PxA: 3. hod Akce škola |
skup PxB: 3. hod Akce škola |
|
IT1 |
2 |
Aj |
AJA |
D213 |
spojí |
T211 |
(T194) |
3. hod Akce škola |
|
ME1 |
|
ME3 |
5. - 6. hod, 4. hod, 2. hod, 0. hod, 9. hod, 8. hod, 7. hod, 3. hod, 1. hod Odborný kurz souvislé praxe |
|
ME4 |
3 |
MS |
MSAe |
D201 |
spojí |
T201 |
(T194) |
4 |
MS |
MSAe |
D201 |
spojí |
T201 |
(T194) |
5 |
AU |
PxB |
C55b |
přesun << |
TV24 |
z 9. hod |
5 |
MD |
PxA |
C111 |
přesun << |
T206 |
z 9. hod |
5 |
TV |
|
|
odpadá |
|
(T196) |
6 |
AU |
PxB |
C55b |
přesun << |
TV24 |
z 8. hod |
6 |
MD |
PxA |
C111 |
přesun << |
T206 |
z 8. hod |
6 |
TV |
|
|
odpadá |
|
(T196) |
8 |
AU |
PxB |
|
přesun >> |
|
na 29.4. 6. hod |
8 |
MD |
PxA |
|
přesun >> |
|
na 29.4. 6. hod |
9 |
AU |
PxB |
|
přesun >> |
|
na 29.4. 5. hod |
9 |
MD |
PxA |
|
přesun >> |
|
na 29.4. 5. hod |
|
MP1 |
|
MP3 |
3. hod, 7. hod, 9. hod, 6. hod, 8. hod, 0. hod, 4. - 5. hod, 1. - 2. hod Odborný kurz souvislé praxe |
|
SG1 |
|
SG2 |
|
VOŠ1 |
2 |
LA |
|
C227 |
změna |
T107 |
|
3 |
LA |
|
C227 |
změna |
T107 |
|
4 |
MA |
|
C227 |
supluje |
T107 |
(T136) |
5 |
US |
|
D302 |
supluje |
T192 |
(T136) |
|
VOŠ2 |
1. hod, 8. hod, 5. hod, 9. hod, 6. hod, 2. hod, 0. hod, 7. hod, 3. - 4. hod Odborný kurz souvislé praxe |
|
Pedagogický dohled u třídy: |
EP1
|
Hodina: 3. hod, Učitel: Mašková Michaela
|
|
ET1
|
Hodina: 3. hod, Skupina: PxA, PxB, Učitel: Jaroš Jaroslav
|
|
IT1
|
Hodina: 3. hod, Učitel: Ratzková Miluše
|
|
ME1
|
Hodina: 3. hod, Učitel: Špinglová Libuše
|
|
MP1
|
Hodina: 3. hod, Učitel: Žilavá Kateřina
|
|
SG1
|
Hodina: 3. hod, Učitel: Macillisová Pavla
|
|